Liczba porównywanych produktów:
2 z działu

Urządzenia przeciwzalewowe


 

W porównaniu muszą być co najmniej 2 produkty

Nazwa

Producent

Typ urządzenia :

typ 0

typ 3 F

Rodzaj :

jednoklapowe

dwuklapowy

Średnica DN [mm] :

150

150

Wymiary (szer. x wys.) [mm] :

 

656/422

Głębokość zabudowy [mm] :

486-640

 

Sposób montażu :

do zabudowy w płycie podłogowej

na swobodnym przewodzie

Klasa obciążenia :

A 15 (1,5 t)

 

Materiał korpusu :

tworzywo sztuczne

tworzywo sztuczne

Materiał klapy zwrotnej :

 

tworzywo sztuczne

Napięcie [V] :

230 (50 Hz)

230 (50 Hz)

Stopień ochrony :

IP 54 (szafka sterownicza); IP 68 (silnik)

IP 54 (szafka sterownicza); IP 68 (silnik)

Sposób zamknięcia :

 

w przypadku rozpoznania przepływu zwrotnego klapa FKA (zamknięcie robocze) jest zamykana automatycznie i blokowana, druga klapa służy jako ręczne zamknięcie awaryjne i jako proste zamknięcie klapowe podczas fazy budowlanej

Kolor :

czarny

czarny

Długość kabla sterowniczego [m] :

5

5

Osprzęt :

króciec bosy / króciec kielichowy do zestawu w wersji modułowej; przedłużki do zabudowy w betonie wodoszczelnym

króciec bosy / króciec kielichowy do zestawu w wersji modułowej; zestawy do przezbrajania

Normy, atesty, certyfikaty :

 

PN EN 13564

Opis

Zawór zwrotny z pompą Pumpfix F Komfort do ścieków zawierających fekalia i bez fekaliów, z teleskopową nasada o płynnej regulacji wysokości do wyrównywania z poziomem, pokrywa ze zintegrowaną funkcją wpustu do odwadniania powierzchni podłogi. Zawór zwrotny ze zintegrowaną pompą i automatycznie blokowaną klapą zwrotną. W normalnym trybie klapa jest otwarta, dzięki czemu ścieki swobodnie przepływają przez urządzenie. W czasie przepływu zwrotnego następuje automatyczne zamknięcie i blokowanie klapy. Odprowadzanie ścieków podczas przepływu zwrotnego możliwe jest dzięki pompie z urządzeniem tnącym.Gotowa do podłączenia szafka sterownicza z wyświetlaczem, systemem samodiagnozy (SDS) i podtrzymywaniem bateryjnym dla większego bezpieczeństwa, z dziennikiem logów w celu przechowywania wcześniejszych stanów roboczych. Korpus z minimalnym spadkiem wynoszącym 9 mm, dopływ z połączeniem kielichowym, odpływ z końcówką bosą do bezpośredniego przyłączenia przewodów rurowych z tworzywa sztucznego (przyłączenie innych rur z użyciem odpowiednich przejściówek).

Automatyczny zawór zwrotny Staufix FKA Komfort do ścieków zawierających fekalia i bez fekaliów, z tworzywa sztucznego, do zabudowy na swobodnym przewodzie kanalizacyjnym, z pokrywą ochronną. Gotowa do podłączenia szafka sterownicza z systemem samodiagnozy SDS, podtrzymywaniem bateryjnym, z wyświetlaczem stanu i wskazówkami konserwacyjnymi, z funkcją dziennika eksploatacji do rejestrowania stanów roboczych urządzenia. Korpus z minimalnym spadkiem własnym wynoszącym 9 mm, dopływ z połączeniem kielichowym, odpływ z końcem bosym, do bezpośredniego przyłączenia przewodów z tworzywa sztucznego (podłączenie innych średnic zewnętrznych i rur za pomocą elementów przejściowych producentów danego systemu).

Produkty (0)